Artiklid

Asume kahes Tallinna vanalinna keskaegses hoones, mille ajalugu ulatub XV sajandisse. Siin korraldatud üritus, seminar või sünnipäev on teistsugune, sest vanade majade atmosfäär ja nendes paiknev kaasaegne püsinäitus loovad ainulaadse meeleolu ja õpikeskkonna. Lisaks võime Teie üritusele anda lisaväärtuse meie muuseumituuride või haridusprogrammidega. Oskame Teid soovi korral abistada cateringi leidmisel või sobiva söögikoha otsimisel. Kõikides meie ruumides on olemas esitlustehnika (dataprojektor, ekraan ja vajadusel sülearvuti). 

Lisainformatsioon ja broneerimine: tel +372 511 1732 või bron@tervishoiumuuseum.ee

SUUR SAAL

Meie suur saal paikneb maja kolmandal korrusel. Mahutades kuni 100 inimest sobib see suurepäraselt ka kontsertide korraldamiseks. Saali suurus on 154 ruutmeetrit.

NB! 18.09.2019 - 30.08.2020 on meie suures saalis avatud aastanäitus "Mina, superorganism". Sellest tulenevalt mahutab saal vähem inimesi ja ürituse ruumipaigutusel on teatud piirangud. Samas annab aastanäitus võimaluse oma sündmus planeerida aastanäituse kontekstis erilisse võtmesse. Võta meiega ühendust ja uuri järele.

AUDITOORIUM

Auditoorium on katusealune ruum ning asub IV korrusel. Auditooriumi kavandamisel on lähtutud amfiteatri, või kui soovite, anatoomikumi põhimõttest, kus all "areenil" toimub tegevus ning seda ümbritsevad poolkaare kujuliselt istumiskohad. Auditooriumi suurus on 35 ruutmeetrit ning ruum mahutab kuni 25 külalist.

KLASSIRUUM

Klassiruum asub muuseumi I korrusel ning mahutab seminari või koolitusprogrammi läbiviimiseks kuni 18 inimest. Klassiruumi suurus on 44 ruutmeetrit. Vajadusel on klassiruumi võimalik pääseda eraldi sissekäigust.