Sulle meeldivad kaasaegsed muuseumid, oled rõõmsameelne ja avatud meelega? Valdad vabalt teenindamise kunsti? Haldad väärikalt ära kiiremad teenindussituatsioonid ning tuled toime vaiksemate hetkede ja rutiiniga? Oskad suhelda enamlevinud võõrkeeltes? Oled täpne, kohusetundlik ja usaldusväärne? Saad korrektselt hakkama raha lugemise ja arveldamisega? Sinu elukorraldus võimaldab töötada ka nädalavahetustel? Kui eelnev Sind kõnetas, siis tule meile tööle!  

EESTI TERVISHOIU MUUSEUM OTSIB ADMINISTRAATORIT
(töö graafiku alusel täiskohaga)

Administraatori töö on:

- olla ühe Eesti ägedaima ja auhinnatud muuseumi kassasaare taga, võttes vastu muuseumi külastajaid 
- olla muuseumi “portaal” - tervitades, infot jagades, pileteid ja meeneid müües oled esimene ja seega tähtsaim kontakt meie külastajatele
- hallata muuseumi meenete müüki, tellimist ja väljapanekut
- osaline broneeringutega tegelemine
- anda oma panus muuseumi missiooni elluviimiseks, milleks on innustada inimesi oma tervisesse hoolivamalt suhtuma

Eesti Tervishoiu Muuseum kujundab väärtushinnanguid tervislikest eluviisidest alates 1924. aastast. Seda läbi näituste, muuseumihariduse ning teiste haaravate sündmuste pakkumise. 

Meil on lahe seltskond ja soe sisekliima, kaasaegne keskaegne maja vanalinnas, auhinnatud näitused, palju ideid ja plaane, mis vajavad elluviimist, ning vajadus uue väärt kolleegi järele.

Kui tunned, et Sina oled just see, keda Eesti Tervishoiu Muuseum otsib, saada meile oma CV ja motivatsioonikiri: info@tervishoiumuuseum.ee hiljemalt 27. augustiks. Lisainfot saab tel 511 1732